LG UltraFine 27UP850K-W 27" Ultra HD IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
8x
De LG UltraFine 27UP850K-W 27" Ultra HD IPS-monitor biedt een prachtige 4K-resolutie van 3840 x 2160 pixels op een 27-inch scherm. Met zijn IPS-paneel, 60 Hz verversingssnelheid en HDR-ondersteuning levert deze monitor uitstekende beeldkwaliteit en kleurweergave. De ingebouwde USB-C-aansluiting maakt eenvoudige connectiviteit en opladen mogelijk, terwijl de 5 ms reactietijd soepele prestaties garandeert.
Merk LG
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeDisplayHDR 400, HDR10
Reactietijd5 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJanuari 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
279,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400, HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 95 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.155 mm
Reactietijd 5 ms
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.200 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer, Super+ Resolution
Soort voeding Extern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 5 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-C downstreampoorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Portretstand✓︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,4 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 46 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 210 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Gewicht en omvang
Breedte 613.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 613,5 mm
Diepte 239.3 mm
Diepte ( zonder voet ) 45,4 mm
Gewicht 5.90 kg
Gewicht (zonder voet) 4,1 kg
Hoogte 569.3 mm
Hoogte (zonder voet ) 363,5 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Technische details
KVM switch ✖︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Product informatie
EAN8806096296233
Vendorcode27UP850K-W.AEU
Artikelnr1154177
MerkLG
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Logitech B100 Zwart Muis
4x
Logitech B100 Zwart Muis
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x
Logitech K120 Zwart Toetsenbord
17x
. Levertijd:
Meer productinformatie
17x
Neomounts 32" monitorarm FPMA-D860BLACK
3x
3x
HP USB-C dock G5 100W Power Delivery
50x
50x
Vergelijkbare producten
ASUS VA27UCPS 27" 4K Ultra HD 60Hz IPS monitor
1x
1x
Samsung ViewFinity S8 LS27D800UAUXEN 27" 4K Ultra HD USB-C 90W IPS monitor
5x
HP Serie 7 Pro 727PK 27" 4K Ultra HD Thunderbolt 4 60Hz IPS monitor