GP Batteries Super Alkaline GPSUP15A984S40 huishoudelijke batterij Wegwerpbatterij AA
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
De GP Batteries Super Alkaline GPSUP15A984S40 zijn betrouwbare AA-batterijen voor alledaags huishoudelijk gebruik. Met een spanning van 1.5V en een hoge capaciteit van 40 stuks, bieden deze alkaline batterijen langdurige voeding voor diverse apparaten. Geschikt voor veelvoorkomende toepassingen, zoals afstandsbedieningen, spelcomputers en lichtgevende accessoires. Deze batterijen uit de Verbruiksartikelen-categorie zijn een praktische en betaalbare keuze voor uw dagelijkse energiebehoeften.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk GP
BatterijformaatAA
Batterij aantal40 x
Batterij formaatAlkaline
Voltage1.5 V
Verkrijgbaar sindsApril 2025
EAN8716778920984
VendorcodeGPSUP15A984S40
Garantie24 maanden
Toon meer
16,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Vaak samen gekocht
Specificaties
Accu/Batterij
Eigenschap Waarde
Batterij aantal 40 x
Batterijformaat AA
Batterij formaat Alkaline
Energie
Voltage 1.5 V
Type batterij Wegwerpbatterij
Gewicht en omvang
Diepte 14,5 mm
Hoogte 50,5 mm