MSI Cubi NUC 1M-284EU Intel Core 7 150U Mini PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❯
2x
De MSI Cubi NUC 1M-284EU is een compacte mini pc met Intel Core 7 150U processor met 10 cores en tot 5,40 GHz kloksnelheid. Het systeem beschikt over 16 GB geheugen en 1000 GB SSD opslag voor snelle prestaties en voldoende opslagruimte. Met ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth connectiviteit biedt deze zwarte mini pc flexibiliteit voor draadloze verbindingen. Perfect voor kantoor, multimedia en productieve taken in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processor Model | 150U |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4711377325455 |
| Vendorcode | CUBINUC1M284EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Specificaties
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✖︎ |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Netvoeding | 120 W |
| Geheugenlayout | 2 x 8GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Breedte | 132.5 mm |
| Diepte | 135.6 mm |
| Gewicht | 0.63 kg |
| Hoogte | 50.1 mm |
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| LAN controller | Intel I226-V |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| DVI-poort | ✖︎ |
| HDMI versie | 1.4b/2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | ✓︎ |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Chipset | Intel SoC |
| Moederbord form factor | NUC |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort voeding | External AC adapter |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 10 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,2 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,4 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Processor Model | 150U |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| VESA-standaard | 100 x 100 mm |