Acer Nitro V 14 ANV14-61-R9K9 14" Ryzen 5 RTX 4050 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
10x
De Acer Nitro V 14 ANV14-61-R9K9 is een krachtige gaming laptop met een 14,5 inch IPS-scherm (1920x1200, 120Hz) en AMD Ryzen 5 8645HS processor. Met 32GB DDR5 geheugen, 512GB SSD en NVIDIA GeForce RTX 4050 grafische kaart (6GB GDDR6) biedt deze laptop uitstekende gaming prestaties. De laptop beschikt over moderne aansluitingen zoals USB-C 4.0, USB 3.2 poorten en HDMI, plus Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3. Het compacte, witte design weegt slechts 1,7kg en heeft een verlicht toetsenbord met blauwe verlichting. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Acer
ProcessorgeneratieAMD Ryzen 8000 Series
Processor SerieAMD Ryzen 5
Processor Cores6
Scherm Diagonaal14.5 inch (36.8cm)
Scherm resolutie1920 x 1200 pixels
Paneel TypeIPS
Refresh Rate120 Hz
Geheugen capaciteit32 GB
Totale opslagcapaciteit512 GB
Type Dedicated GraphicsNvidia GeForce RTX 4050
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
7.5
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
135
W
1099,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Productvideo
Acties
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Wit
Kleurnaam Pearl White
Gebruik Gaming
Vormfactor Clamshell
Accu/Batterij
Accu capaciteit 57 Wh
Beeldscherm
Touchscreen ✖︎
HD type WUXGA
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfyView
Refresh Rate 120 Hz
Schermverhouding 16:10
Schermdiameter in centimeters 36,8 cm
Paneel Type IPS
Processor
Processor Cores 6
Frequentie van processor 4,3 GHz
Processor Snelheid 5.00 GHz
Processor aantal threads 12
Processor cache 16 MB
Processor cache type L3
Processorfabrikant AMD
Processor Serie AMD Ryzen 5
Processor Model 8645HS
Neural processor unit (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU) AMD Ryzen AI
NPU-prestaties tot 16 TOPs
Geheugen
Geheugen capaciteit 32 GB
Geheugen type DDR5
Max. Geheugen 64 GB
Camera
Ingebouwde webcam✓︎
Voorcamera HD-type HD
Grafisch
Dedicated Graphics✓︎
DLSS versie DLSS 3
Grafische chip fabrikant Nvidia
Videogeheugen 6 GB
Ingebouwde grafische adapter✓︎
Max. TGP (Thermal Graphics Power) 75 W
(Integrated) Graphics AMD Radeon 760M
VGA Geheugen type GDDR6
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 1x USB-C 4.0 (Gen3x2), 2x USB 3.2 (Gen1)
USB-C Alt DP Modus✓︎
Combo koptelefoon/microfoon port✓︎
HDMI versie 2.1
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Ondersteunde Memorycards MicroSD
Cardreader✓︎
NVM Express (NVMe) ondersteuning✓︎
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express 4.0
Soort optische drive ✖︎
SSD-vormfactor M.2
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Aantal microfoons 3
Audiosysteem DTS:X Ultra
Ingebouwde microfoon✓︎
Netwerk
Bluetooth✓︎
Bluetooth versie 5.3
Mobiele netwerkverbinding ✖︎
Soort antenne 2x2
Wi-Fi✓︎
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6E (802.11ax)
Energie
USB-oplaadstroom 3 A
Technische details
USB-oplaadspanning 5 V
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Toetsverlichting✓︎
Toetsverlichting kleur Blauw
Numeriek toetsenblok ✖︎
Indeling QWERTY
Stroomvoorziening
Voedingsadapter Vermogen 135 W
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
USB Power Delivery✓︎
USB Type-C-oplaadpoort✓︎
Software
Besturingssysteem Windows 11 Home
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde Adapter DC Stekker
Incl. Voedingsadapter✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 328.8 mm
Diepte 234.5 mm
Gewicht 1700 gram
Hoogte 22.5 mm