Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R6HW 16" AMD Ryzen 7 RTX 5060 Gaming laptop
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
Actie of promotie afbeelding
+ 007 FIRST LIGHT
16x
De Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R6HW is een krachtige gaming laptop uitgerust met een AMD Ryzen 7 260 processor met 8 cores en een snelheid tot 5.10 GHz. Het 16 inch IPS-scherm biedt een heldere weergave in 1920x1200 resolutie met 180Hz refresh rate voor vloeiende gaming. De Nvidia GeForce RTX 5060 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen en DLSS 4 ondersteuning zorgt voor uitstekende prestaties. Met 16GB DDR5 geheugen, 512GB SSD opslag en uitgebreide connectiviteit inclusief USB-C 4.0 en Wi-Fi 6E is deze laptop ideaal voor gamers die kracht en mobiliteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Acer
ProcessorgeneratieAMD Ryzen 200 Series
Processor SerieAMD Ryzen 7
Processor Cores8
Scherm Diagonaal16.0 inch (40.6cm)
Scherm resolutie1920 x 1200 pixels
Paneel TypeIPS
Refresh Rate180 Hz
Geheugen capaciteit16 GB
Totale opslagcapaciteit512 GB
Type Dedicated GraphicsNvidia GeForce RTX 5060
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
8.5
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
135
W
1199,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Productvideo
Acties
Vergelijkbare producten
reviews
Kleur Product Zwart
Kleurnaam Shale Black
Gebruik Gaming
Vormfactor Clamshell
Accu/Batterij
Accu capaciteit 76 Wh
Beeldscherm
Touchscreen ✖︎
Scherm Coating Mat
HD type WUXGA
Helderheid 300 cd/m²
Kleurbereik 45 procent
Refresh Rate 180 Hz
Schermverhouding 16:10
RGB-kleurruimte NTSC
Schermdiameter in centimeters 40,6 cm
Paneel Type IPS
Typische contrastverhouding 1000:1
Processor
Processor Cores 8
Frequentie van processor 3,8 GHz
Processor Snelheid 5.10 GHz
Processor aantal threads 16
Processor cache 16 MB
Processor cache type L3
Processorfabrikant AMD
Processor Serie AMD Ryzen 7
Processor Model 260
Neural processor unit (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU) AMD Ryzen AI
NPU-prestaties tot 16 TOPs
Totale processorprestaties tot 38 TOPs
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen type DDR5
Max. Geheugen 64 GB
Camera
Ingebouwde webcam✓︎
Voorcamera HD-type HD
Grafisch
Dedicated Graphics✓︎
DLSS versie DLSS 4
Grafische chip fabrikant Nvidia
Videogeheugen 8 GB
Ingebouwde grafische adapter✓︎
Max. TGP (Thermal Graphics Power) 95 W
(Integrated) Graphics AMD Radeon 780M
VGA Geheugen type GDDR7
Poorten & interfaces
Ethernet (RJ-45) 1 x
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 1x USB-C 4.0 (Gen3x2), 3x USB 3.2 (Gen1)
USB-C Alt DP Modus✓︎
Combo koptelefoon/microfoon port✓︎
HDMI versie 2.1
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Ondersteunde Memorycards MicroSD
Cardreader✓︎
NVM Express (NVMe) ondersteuning✓︎
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express
Soort optische drive ✖︎
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon✓︎
Netwerk
Bluetooth✓︎
Bluetooth versie 5.2
Mobiele netwerkverbinding ✖︎
Soort antenne 2x2
Wi-Fi✓︎
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6E (802.11ax)
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Copilot-toets✓︎
Toetsverlichting✓︎
Numeriek toetsenblok✓︎
Indeling QWERTY
Stroomvoorziening
Voedingsadapter Vermogen 135 W
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Levensduur accu/batterij 6 uur
USB Power Delivery✓︎
USB Type-C-oplaadpoort✓︎
Software
Copilot+ pc✓︎
Besturingssysteem Windows 11 Home
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde Adapter DC Stekker
Incl. Voedingsadapter✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 360 mm
Diepte 275.6 mm
Gewicht 2440 gram
Hoogte 24.5 mm