LG Ultragear 45GX90SA-B 45" Wide Quad HD Curved OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
12x
De LG Ultragear 45GX90SA-B is een ultrawide gaming monitor met 45 inch curved OLED-scherm en 3440x1440 WQHD-resolutie. Met een verversingsfrequentie van 240 Hz en extreem snelle reactietijd van 0,03 ms biedt het monitor uitstekende prestaties voor gaming. Het 21:9 beeldformaat geeft een immersief kijkervaring. Het scherm ondersteunt HDR10 en beschikt over W-OLED paneel-technologie voor diepzwart en levendige kleuren. De monitor heeft USB-C connectiviteit voor gemak.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal45.0 inch (114.3cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeHDR10
Reactietijd0.03 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
1499,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type W-OLED
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Gleurengamma DCI-P3 98,5 procent
Resolutieklasse WQHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight ✖︎
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.303 mm
Pixeldichtheid 83 ppi
Reactietijd 0.03 ms
Responstijd (min) 0,03 ms
Schermkromming 800 R
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible
Beeldverwerkingstechnologie LG AI Picture
FPS-teller✓︎
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabiliser
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 7 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
Verlichte standaard✓︎
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Scharnier✓︎
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 40/60 Hz
AC-ingangsspanning 220 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 53 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 46 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 46 W
Inhoud van de verpakking
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen✓︎
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 992.7 mm
Breedte ( zonder voet ) 992,7 mm
Diepte 338.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 218 mm
Gewicht 13.50 kg
Gewicht (zonder voet) 8,9 kg
Hoogte 661.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 457 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W
Verstelbare hoogte (max) 12,3 cm
Zwenkarm✓︎
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Technische details
HDCP versie 2.3
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Netwerk
Ethernet LAN✓︎
Wifi ✖︎
Software
Inclusief besturingssysteem webOS
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen✓︎
Product informatie
EAN8806096429488
Vendorcode45GX90SA-B.AEU
Artikelnr1161466
MerkLG
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
Vergelijkbare producten
LG Ultragear 34GX90SA-W Wide Quad HD 240Hz Curved OLED gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
25x
LG Ultragear 45GX900A-B 45" Wide Quad HD 240Hz Curved oled gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
11x
Lenovo Legion PRO 34WD-10 34" Wide Quad HD 240Hz OLED Curved Gaming monitor