Samsung Odyssey G6 LS27FG602SUXEN 27" Quad HD 500Hz OLED monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❯
18x
De Samsung Odyssey G6 is een 27 inch QHD gaming monitor met indrukwekkende specificaties. Het QD-OLED paneel biedt een schermresolutie van 2560 x 1440 pixels met een verfrissingsfrequentie van 500 Hz. De monitor beschikt over een extreem snelle reactietijd van 0,03 ms en ondersteunt HDR10 voor enhanced beeldkwaliteit. Met een 16:9 beeldverhouding is deze monitor geschikt voor gaming en professionele toepassingen die hoge prestaties en snelle responsiviteit vereisen.
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 500 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 8806097455905 |
| Vendorcode | LS27FG602SUXEN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
|---|---|
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✖︎ |
| Refresh Rate | 500 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.230 mm |
| Quantum-dotkleurtechnologie | ✓︎ |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermhelderheid (min) | 200 cd/m² |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000.000 : 1 |
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Equalizer |
| Soort voeding | Extern |
| Spelkenmerken | Super Arena Gaming UX |
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zilver |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Bereik kantelhoek | -2 - 25° |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✖︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 48 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 41 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 41,4 W |
| Vermogensverbruik (max) | 140 W |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Type standaard | HAS standaard |
| Breedte | 611.7 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,7 mm |
| Diepte | 263.5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 49,2 mm |
| Gewicht | 6.90 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,8 kg |
| Hoogte | 554.2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 353,8 mm |