Acer Aspire 16 AI A16-61M-R1B1 16" AMD Ryzen AI 7 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
2x
De Acer Aspire 16 AI A16-61M-R1B1 is een krachtige 16-inch laptop, ideaal voor home en office gebruik. Uitgerust met een AMD Ryzen AI 7 350 processor met 8 cores en 5.10 GHz snelheid, biedt deze laptop uitstekende prestaties. Het 16-inch IPS-scherm met 1920x1200 resolutie en 120Hz refresh rate zorgt voor een vloeiende weergave. Met 16GB LPDDR5x geheugen, 512GB SSD-opslag en AMD Radeon 860M graphics bent u goed uitgerust voor dagelijkse taken. De laptop beschikt over moderne connectiviteit met Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, USB-C 4.0 poorten en HDMI. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd op dit grijze, 1.54kg lichte apparaat.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Acer
ProcessorgeneratieAMD Ryzen AI 300 Series
Processor SerieAMD Ryzen AI 7
Processor Cores8
Scherm Diagonaal16.0 inch (40.6cm)
Scherm resolutie1920 x 1200 pixels
Paneel TypeIPS
Refresh Rate120 Hz
Geheugen capaciteit16 GB
Totale opslagcapaciteit512 GB
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
n.v.t.
8.5
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
100
W
949,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kleur Product Grijs
Kleurnaam Steel Grey
Gebruik Home en Office
Vormfactor Clamshell
Accu/Batterij
Accu capaciteit 65 Wh
Beeldscherm
Touchscreen ✖︎
HD type WUXGA
Refresh Rate 120 Hz
Schermverhouding 16:10
Schermdiameter in centimeters 40,6 cm
Paneel Type IPS
Processor
Processor Cores 8
Frequentie van processor 2 GHz
Processor Snelheid 5.10 GHz
Processor aantal threads 16
Processor cache 16 MB
Processor cache type L3
Processorfabrikant AMD
Processor Serie AMD Ryzen AI 7
Processor Model 350
Neural processor unit (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU) AMD Ryzen AI
NPU-prestaties tot 50 TOPs
Totale processorprestaties tot 66 TOPs
Geheugen
Geheugen form factor On-board
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen type LPDDR5x
Max. Geheugen 16 GB
Camera
Ingebouwde webcam✓︎
Infrarood (IR) camera✓︎
Voorcamera HD-type Full HD
Grafisch
Dedicated Graphics ✖︎
Ingebouwde grafische adapter✓︎
(Integrated) Graphics AMD Radeon 860M
Poorten & interfaces
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 4.0 (Gen3x2)
USB-C Alt DP Modus✓︎
Combo koptelefoon/microfoon port✓︎
HDMI versie 2.1
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Ondersteunde Memorycards MicroSD
Cardreader✓︎
NVM Express (NVMe) ondersteuning✓︎
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express 4.0
Soort optische drive ✖︎
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Aantal microfoons 2
Ingebouwde microfoon✓︎
Netwerk
Bluetooth✓︎
Bluetooth versie 5.3
Mobiele netwerkverbinding ✖︎
Soort antenne 2x2
Wi-Fi✓︎
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6E (802.11ax)
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Copilot-toets✓︎
Toetsverlichting✓︎
Toetsverlichting kleur Wit
Numeriek toetsenblok✓︎
Indeling QWERTY
Stroomvoorziening
Voedingsadapter Vermogen 100 W
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
USB Power Delivery✓︎
USB Type-C-oplaadpoort✓︎
Software
Copilot+ pc✓︎
Besturingssysteem Windows 11 Home
Beveiliging
Vingerafdruklezer ✖︎
Inhoud van de verpakking
Incl. Voedingsadapter✓︎
Meegeleverde Adapter USB-C
Gewicht en omvang
Breedte 354.9 mm
Diepte 250.1 mm
Gewicht 1540 gram
Hoogte 15.9 mm
Product informatie
EAN4711474612151
VendorcodeNX.JLLEH.002
Artikelnr1161550
MerkAcer
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Gratis product promo
Samsung T9 SSD + Laptop bundle actie
Vaak samen gekocht met
MSI PRO MP242A E2 24" Full HD 120Hz IPS monitor
24x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
89,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
89,00
24x
Vergelijkbare producten
HP Omen 16-ap0005nd 16" AMD Ryzen AI 7 RTX 5060 laptop
3x
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
Acer Swift Go 16 AI SFG16-61-R09F 16" AMD Ryzen AI 7 OLED laptop
1x
Lenovo IdeaPad Slim 5 16AHP10 16" AMD Ryzen 7 laptop
68x
68x
HP OMEN MAX 16-ak0022nd 16" Ryzen AI 7 350 RTX 5070 Gaming laptop