ASUS ROG Strix XG32UCWMG 31.5" 4K Ultra HD 240Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❯
53x
De ASUS ROG Strix XG32UCWMG is een 32-inch gaming monitor met 4K Ultra HD resolutie (3840x2160 pixels) en 240Hz verversingssnelheid. Het W-OLED paneel biedt diepzwarte tinten en snelle reactietijden van 0,03ms voor responsieve gameplay. De monitor ondersteunt DisplayHDR 400 True Black en HDR10 voor uitgebreide kleurweergave. Met USB-C connectiviteit biedt dit model veelzijdige aansluitingsmogelijkheden. Ideaal voor gamers en professionals die topkwaliteit beeldprestaties zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | W-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black, HDR10 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
+ WIN EEN VAKANTIE!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Paneel Type | W-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 27 - 255 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 240 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 1300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.182 mm |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1300 cd/m² |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Game modus | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | ASUS OLED Care, Crosshair |
| Proximity sensor | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | 20 - -5° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | 15 - -15° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 40 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 33 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 44 W |
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Breedte | 714 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 714 mm |
| Diepte | 274 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 71 mm |
| Gewicht | 7.30 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,5 kg |
| Hoogte | 579 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 430 mm |
| USB Power Delivery Vermogen | 15 W |