iiyama Prolite XB2492HSU-B1 24” Full HD IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De iiyama Prolite XB2492HSU-B1 is een 24-inch Full HD IPS monitor met 1920x1080 pixelresolutie, ontworpen voor professioneel en productief gebruik. Met een verversingsfrequentie van 120 Hz en een reactietijd van slechts 3 milliseconden biedt deze monitor vloeiende bewegingen en responsieve prestaties. Het IPS-paneel zorgt voor uitstekende kleurweergave en brede kijkhoeken in de standaard 16:9 beeldverhouding. Deze monitor combineert betrouwbare prestaties met praktische afmetingen voor kantoor- en werkstations.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Iiyama
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd3 ms
Verkrijgbaar sindsSeptember 2025
EAN4948570126187
VendorcodeXB2492HSU-B1
Garantie36 maanden
Toon meer
149,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Beeldoppervlakte Mat
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 140 kHz
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
Helderheid 300 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut NTSC, sRGB
Refresh Rate 120 Hz
NTSC-dekking (normaal) 72 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Reactietijd 3 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 96 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
Sync Technologie VESA Adaptive Sync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
USB kabel lengte 1,5 m
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek 5 - 23°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -45 - 45°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek 0 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 60,5 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) B
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 9,1 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 10,7 W
Inhoud van de verpakking
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels AC, HDMI, USB
Snelstartgids✓︎
Verpakkingsinhoud quick start guide, safety guide
Gewicht en omvang
Breedte 543 mm
Breedte ( zonder voet ) 543 mm
Diepte 209.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 209,5 mm
Gewicht 4.50 kg
Hoogte 492 mm
Hoogte (zonder voet ) 373,5 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 15 cm
Overige specificaties
Lengte stroomkabel 1,5 m
Beheerfuncties
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten ErP, TCO
Technische details
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Certificaten
Certificaten van naleving CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
Product informatie
EAN4948570126187
VendorcodeXB2492HSU-B1
Artikelnr1163885
Merkiiyama
Garantie36 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
24” IPS Full HD-paneel met slanke randen aan vier zijden, energieklasse B en in hoogte verstelbare voet
De ProLite XB2492HSU is een 24” Full HD-monitor voor iedereen die zowel hoge prestaties als een duurzamere keuze waardeert. De verpakking is plasticvrij en de monitor is gemaakt van 85% gerecycled materiaal na consumentengebruik. Hij voldoet aan de TCO-certificering en EPEAT® Silver-normen.