Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R9U6 16" Ryzen 7 AI 260 RTX 5060 laptop
+ 007 FIRST LIGHT
5x
De Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R9U6 is een krachtige 16-inch gaming laptop met AMD Ryzen AI 7 260 processor en Nvidia GeForce RTX 5060 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen. Het 2560x1600 IPS-scherm biedt een 180Hz refresh rate voor vloeiend gamen. De laptop beschikt over 16GB DDR5-geheugen, 512GB SSD-opslag en uitgebreide connectiviteit inclusief USB-C 4.0, Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.2. Met RGB-toetsverlichting, een 76Wh accu en Windows 11 Home is dit een complete gaming oplossing in een relatief compact 2,1kg zwart ontwerp.
ProcessorgeneratieAMD Ryzen 200 Series
Processor SerieAMD Ryzen AI 7
Processor Cores8
Scherm Diagonaal16.0 inch (40.6cm)
Scherm resolutie2560 x 1600 pixels
Paneel TypeIPS
Refresh Rate180 Hz
Geheugen capaciteit16 GB
Totale opslagcapaciteit512 GB
Type Dedicated GraphicsNvidia GeForce RTX 5060
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
8.7
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
65
W
1299,-
Kleur Product Zwart
Kleurnaam Obsidian Black
Scherm Coating Mat
HD type WQXGA
Helderheid 400 cd/m²
Refresh Rate 180 Hz
Schermverhouding 16:10
Processor Cores 8
Frequentie van processor 3,8 GHz
Geïnstalleerde processorcache 8 MB
L3 cache 16 MB
Processor Snelheid 5.10 GHz
Processor aantal threads 16
Processorfabrikant AMD
Processor Serie AMD Ryzen AI 7
Geheugen
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen type DDR5
Max. Geheugen 32 GB
Grafische chip fabrikant Nvidia
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
Ethernet (RJ-45) 1 x
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 4.0 (Gen3x2), 2x USB 3.2 (Gen2)
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express 4.0
Soort optische drive ✖︎
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Aantal microfoons 2
Bluetooth versie 5.2
Netwerk bedraad 10, 100, 1000 Mbps
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6E (802.11ax)
Energie
USB-oplaadstroom 3 A
Technische details
USB-oplaadspanning 5 V
Toetsverlichting✓︎
Toetsverlichting kleur RGB
Numeriek toetsenblok✓︎
Indeling QWERTY
Zone met toetsenbordverlichting 4-zone RGB
Stroomvoorziening
Voedingsadapter Vermogen 65 W
Besturingssysteem Windows 11 Home
Beveiliging
Vingerafdruklezer ✖︎
Gewicht en omvang
Breedte 357.7 mm
Diepte 264 mm
Gewicht 2100 gram
Hoogte 19.9 mm