Je bent nog niet ingelogd
ASUS Proart PA401 Wood Mesh PWM Beige Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
10x
De ASUS ProArt PA401 Wood Mesh PWM is een beige PC-behuizing ontworpen voor ATX-systemen. Deze spacieuze case beschikt over twee 160mm-ventilatoren aan de voorkant en één 120mm-ventilator aan de achterkant voor optimale luchtstroom. Met afmetingen van 503 x 225 x 412 mm biedt de behuizing ruimte voor CPU-koelers tot 16cm hoog, grafische kaarten tot 32cm lang en voedingseenheden tot 17cm. Het houten mesh-design combineert esthetiek met functionaliteit, ideaal voor professionele werkstations en gamingrigs.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Hoogte | 503 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 412 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 132,95
laatste 90 dagen: 132,95
109,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur Product | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 412 mm |
| Gewicht | 8.61 kg |
| Hoogte | 503 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 420 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387838747 |
| Vendorcode | 90DC00M7-B39000 |
| Artikelnr | 1164909 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯





