Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
7x
De ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI is een geavanceerde tri-band draadloze router die geschikt is voor gebruikers die behoefte hebben aan hoogwaardige netwerkconnectiviteit. Met ondersteuning voor Wi-Fi 7 standard biedt deze router mogelijkheden voor snelle draadloze verbindingen tot 11529 Mbit/s. Het apparaat beschikt over zeven netwerkpoorten, inclusief 10 Gigabit Ethernet-connectiviteit voor bedraade verbindingen tot 10000 Mbps. De tri-band configuratie met 2,4 GHz, 5 GHz en 6 GHz banden zorgt voor flexibele connectiviteitsopties. WPS-functionaliteit vereenvoudigt de netwerkinstallatie. In wit afgewerkt, past deze router in verschillende werkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Aantal Netwerkpoorten | 7 |
| 5 GHz | ✓︎ |
| 6 GHz | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 11529 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500, 10000 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| DSL WAN | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✓︎ |
| Antennes | 8 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✖︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filtratie | ✓︎ |
| Firewall | Ja, Keyword Filter; Network Service Filter; URL Filter |
| Geplande toegang | ✓︎ |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| NAT functionality | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough,PPPoE relay |
| Network address translation (NAT) | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal |
| URL- filtering | ✓︎ |
| VPN eigenschappen | VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Extern |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, WAN |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| 6 GHz | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 1376 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 11529 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 5764 Mbit/s |
| WLAN-gegevensoverdrachtsnelheid (derde band) | 11529 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Output current | 5 A |
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Spanning | 12 V |
| Type stroombron | AC, DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 10000, 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 350.4 mm |
| Diepte | 350.4 mm |
| Gewicht | 2000 gram |
| Hoogte | 220.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 stuks |
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Modulatie | 4096-QAM, OFDMA |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Poortactivering | ✓︎ |
| Port forwarding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 7 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Glasvezel | RJ-45 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Flash memory | 64 MB |
| Frequentie van processor | 2600 MHz |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSID-gebaseerde VLAN-toewijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387840764 |
| Vendorcode | 90IG09S0-MO9A0V |
| Artikelnr | 1164917 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯