Je bent nog niet ingelogd
LG 24U411A-B 24" Full HD 120Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De LG 24U411A-B is een 24 inch Full HD monitor met IPS-paneel, ideaal voor werk en entertainment. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en een verversingsfrequentie van 120 Hz biedt het monitor vloeiende beeldweergave. Het IPS-paneel garandeert brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave. De reactietijd van 5 milliseconden zorgt voor responsief beeld. Ondersteunt HDR10 voor verbeterde contrast- en kleurweergave. Het 16:9 beeldformaat maakt het geschikt voor verschillende toepassingen, van kantoorwerk tot multimediaweergave.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 79,00
laatste 90 dagen: 79,00
69,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight type | Edge-Lit |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.275 mm |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Stabilizer, Crosshair |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| VGA in | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 60 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 20 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 16 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 16 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen | ✖︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 539.2 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,2 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 37,5 mm |
| Gewicht | 3.20 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 2,3 kg |
| Hoogte | 417.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 317,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zwenkarm | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✖︎ |
| Smart modes | Energiebesparend |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.3 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096543757 |
| Vendorcode | 24U411A-B.AEUQ |
| Artikelnr | 1165269 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





