Samsung Odyssey G5 LS27FG502EUXEN 27" Quad HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❯
17x
De Samsung Odyssey G5 is een 27-inch gamingmonitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en indrukwekkende 180 Hz verversingssnelheid. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleurweergave en kijkhoeken, terwijl de 1 ms reactietijd snel bewegingen scherp weergeeft. HDR10-ondersteuning versterkt contrasten en kleurnuances voor een meeslepende visuele ervaring. Het 16:9 schermformaat maakt deze monitor ideaal voor zowel gaming als professioneel gebruik.
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 8806097817796 |
| Vendorcode | LS27FG502EUXEN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
|---|---|
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermhelderheid (min) | 240 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Sync Technologie | AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC Compatible |
| HDCP | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Black Equalizer, Crosshair |
| Soort voeding | Extern |
| Spelkenmerken | Super Arena Gaming UX |
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 0 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Bereik kantelhoek | -3 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -92 - 92° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 36 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 21 W |
| Vermogensverbruik (max) | 48 W |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Type standaard | HAS standaard |
| Breedte | 614 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 614 mm |
| Diepte | 250.2 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,7 mm |
| Gewicht | 6.40 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 2,9 kg |
| Hoogte | 517.8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 361,8 mm |