Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake View 380 XL TG ARGB Future Dusk Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Thermaltake View 380 XL TG ARGB Future Dusk is een ruime PC-behuizing voor ATX-moederborden. Met afmetingen van 471 x 288 x 469 millimeter biedt deze kast volop plaats voor uw componenten. Het transparante zijpaneel geeft inzicht in uw hardware. De behuizing beschikt over vier voorgeïnstalleerde 120mm-fans voor optimale luchtstroom. Er is ruimte voor CPU-koelers tot 16 centimeter hoog en grafische kaarten tot 42 centimeter lang. De maximale PSU-lengte bedraagt 18 centimeter. De ARGB-verlichting voegt een moderne uitstraling toe aan uw setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 471 mm |
| Breedte | 288 mm |
| Diepte | 469 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake View 380 XL TG ARGB Future Dusk Behuizing
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
Huidig
Thermaltake View 380 XL TG ARGB Midi Tower Zand Behuizing
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
€ 139,00
Thermaltake View 380 XL TG ARGB Midi Tower Geel Behuizing
Kleur Product:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 139,00
Thermaltake View 380 XL TG ARGB Midi Tower Wit Behuizing
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 149,00
Thermaltake View 380 XL TG ARGB Midi Tower Zwart Behuizing
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 139,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 288 mm |
| Diepte | 469 mm |
| Gewicht | 10.80 kg |
| Hoogte | 471 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | PS2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711658544810 |
| Vendorcode | CA-11E-00MNWN-00 |
| Artikelnr | 1165416 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




