Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire A14-51M-50AQ 14" Intel Core 5 120U laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Acer Aspire A14-51M-50AQ is een veelzijdige 14-inch laptop die geschikt is voor zowel thuisgebruik als kantoorwerk. Deze laptop wordt aangedreven door een Intel Core 5 120U processor met 10 cores en een maximale snelheid van 5.00 GHz. Het IPS-scherm biedt een heldere weergave met 1920 x 1200 pixels resolutie en een 16:10 beeldverhouding. Met 32 GB LPDDR5 geheugen en 512 GB SSD-opslag beschikt u over voldoende prestaties en opslagruimte. De laptop is uitgerust met diverse aansluitingen waaronder USB-C 4.0, Thunderbolt 4 en HDMI. Met een gewicht van slechts 1,5 kg is deze grijze laptop zeer draagbaar voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processorgeneratie | Intel Core Series 1 |
| Processor Serie | Intel Core 5 |
| Processor Cores | 10 |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.5 8.2 |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
65
W
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 50 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| HD type | WUXGA |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Series 1 |
| Processor Model | 120U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | LPDDR5 |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 4.0 (Gen3x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Thunderbolt aansluiting | 1 x |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 4 |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.0 |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✖︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✓︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 318.5 mm |
| Diepte | 225.5 mm |
| Gewicht | 1500 gram |
| Hoogte | 18.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474854148 |
| Vendorcode | NX.KRWEH.00A |
| Artikelnr | 1165472 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






