Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG 276CF E20 27" Full HD 200Hz Curved VA Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De MSI MAG 276CF E20 is een 27-inch curved gaming monitor met Full HD-resolutie (1920x1080 pixels). Met een indrukwekkende verversingsfrequentie van 200 Hz en een reactietijd van slechts 0,5 ms biedt het monitor uitstekende prestaties voor gamers. Het VA-paneel zorgt voor goede contrast- en kleurweergave, terwijl het curved design een meeslepend kijkervaring bevordert. De monitor ondersteunt HDR Ready en heeft een 16:9 beeldverhouding voor optimale compatibiliteit met moderne content.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR Ready |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 139,00
laatste 90 dagen: 139,00
109,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 81 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Frequentiebereik horizontaal | 53 - 221 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 200 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 76 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | HDR Ready |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 76 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 200 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 98 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2a |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,58 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 27 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 610.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 610,5 mm |
| Diepte | 249.8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 90,4 mm |
| Gewicht | 3.95 kg |
| Hoogte | 451.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 362,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1910069 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377286671 |
| Vendorcode | MAG 276CF E20 |
| Artikelnr | 1165661 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





