Je bent nog niet ingelogd
Thrustmaster T598X Direct Axial Drive Xbox Edition
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
1x
De Thrustmaster T598X Direct Axial Drive Xbox Edition is een professioneel racestuur met pedalen, speciaal ontworpen voor simulatierijders. Met directe aandrijving levert het stuur 10 Nm koppel voor intense force-feedbackbeleving. Het stuur draait volledig 1080 graden voor realistische controlemogelijkheden. De set is via USB verbonden en voorzien van geavanceerde pedalen voor nauwkeurige invoer. Dit premium racestuur combineert innovatieve technologie met robuuste constructie in een elegant zwart design, perfect voor wie serieus simracen wil bedrijven.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thrustmaster |
| Type | Stuur + Pedalen |
| Force feedback | ✓︎ |
| Direct Drive | ✓︎ |
| Torque | 10 Nm |
| Stuur-rotatie | 1080º |
| Aansluiting | USB |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 3362934403409 |
| Vendorcode | 4460242 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Type | Stuur + Pedalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voeding | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 6400 gram |
| Hoogte | 320 mm |
| Inclusief Pedalen | ✓︎ |
| Stuurgewicht | 811 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Verpakkingsinhoud | 1 x T598 servo base 1 x Sportcar wheel add-on 1 x Raceline Pedals LTE 2 x carpet grips 1 x clamping system 1 x 98 W power supply 1 x AC power cable 1 x USB cable 1 x pedal set cable 1 x Torx wrench to adjust pedals Instruction manual and warranty information |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Force feedback | ✓︎ |
| Gaming controle functie toetsen | D-pad, Menuknop, Optiesknop |
| Gaming controle technologie | Analoog/digitaal |
| Platform | PC, Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One S, Xbox One X, Xbox One |
| Stuur-rotatie | 1080º |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Direct Drive | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3362934403409 |
| Vendorcode | 4460242 |
| Artikelnr | 1166140 |
| Merk | Thrustmaster |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯