ASUS ROG Swift PG27UCDM 27" 4K Ultra HD 240Hz QD-OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❯
99x
De ASUS ROG Swift PG27UCDM is een indrukwekkende 27-inch 4K Ultra HD-gamemonitor met een verbluffende 240Hz verversingssnelheid en QD-OLED-paneel. Met een oogverblindende resolutie van 3840 x 2160 pixels, HDR10-ondersteuning en een extreem snelle reactietijd van 0.03 ms, biedt deze monitor een uitzonderlijke gaming-ervaring. De USB-C-connectiviteit maakt eenvoudige aansluiting op diverse apparaten mogelijk. Deze monitor is ontworpen voor de meest veeleisende gamers en enthousiastelingen die op zoek zijn naar een superieur beeld- en spelplezier.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
+ WIN EEN VAKANTIE!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 590 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 240 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,3 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3, sRGB |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.155 mm |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 145 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Game modus | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Verlichte standaard | ✓︎ |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 2.1 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 36 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 80 W |
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Breedte | 610.3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 610,3 mm |
| Diepte | 218.8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 70,5 mm |
| Gewicht | 7.62 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,97 kg |
| Hoogte | 549.5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 369,2 mm |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| KVM switch | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Certificering | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX |