Patriot Memory Signature PSD516G480081S geheugenmodule 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Patriot Memory Signature PSD516G480081S is een SO-DIMM DDR5 geheugenmodule met 16 GB capaciteit, ontworpen voor laptops en compacte systemen. Met een kloksnelheid van 4800 MHz en CAS Latency 40 biedt deze module solide prestaties voor dagelijkse taken en multitasking. De enkele module van 16 GB maakt uitbreiding van uw systeem eenvoudig mogelijk. Deze DDR5-geheugen is compatible met recente mobiele platforms en biedt verbeterde energieverbruik ten opzichte van vorige generaties.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Patriot
Modules (aantal)1 stuk(s)
Geheugen capaciteit16 GB
Geheugen snelheid4800 MHz
TimingsCL 40
Verkrijgbaar sindsOktober 2023
EAN814914029480
VendorcodePSD516G480081S
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificering RoHS
Design
Kleur Product Zwart
Geheugen
Timings CL 40
Component voor Laptop
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 262-pin SO-DIMM
Spanning 1.1 v
Modules (aantal) 1 stuk(s)
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 4800 MHz
SPD profiel✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 69 mm
Diepte 3 mm
Gewicht 9,5 g
Hoogte 30 mm