Team Group ELITE TED516G5600C46A-S01 geheugenmodule 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MHz
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Team Group ELITE TED516G5600C46A-S01 geheugenmodule biedt een capaciteit van 16 GB DDR5 geheugen met een kloksnelheid van 5600 MHz en CL46 timing. Dit maakt het een geschikte keuze voor apparaten die profiteren van de verbeterde prestaties en efficiëntie van DDR5-geheugen. De module is ontworpen voor veeleisende toepassingen en biedt een betaalbare oplossing voor gebruikers op zoek naar een upgrade of nieuw opgebouwde systemen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Team Group Inc.
Modules (aantal)1 stuk(s)
Geheugen capaciteit16 GB
Geheugen snelheid5600 MHz
TimingsCL 46
Verkrijgbaar sindsMei 2024
EAN765441871403
VendorcodeTED516G5600C46A-S01
Kleur Product Zwart
Geheugen
Timings CL 46
Component voor Laptop
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 262-pin SO-DIMM
Spanning 1.1 v
Modules (aantal) 1 stuk(s)
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 5600 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 70 mm
Hoogte 30 mm
Kenmerken
Sequentiële bandbreedte - 100% lezen (max.) 44800 MB/s