Je bent nog niet ingelogd
ASUS XBOX Ally X RC73XA-NH011W 7" AMD Ryzen Z2 Handheld
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
17x
De ASUS XBOX Ally X RC73XA-NH011W is een krachtige 7-inch handheld gaming console met een AMD Ryzen Z2 processor, 24GB geheugen, 1TB SSD-opslag en een Full HD IPS-scherm met 120Hz verversingssnelheid. Deze veelzijdige console biedt een indrukwekkende prestatie en een premium spelervaring, waardoor gebruikers kunnen genieten van de nieuwste games op een compacte en draagbare manier.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen Z2 |
| Processor Model | Z2 Extreme |
| Processor Cores | 8 |
| Scherm Diagonaal | 7.0 inch (17.8cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Cardreader | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 80 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aantal cellen | 4 |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon | ✓︎ |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 7.0 inch (17.8cm) |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Touchscreen | ✓︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Introductie jaar | 2025 |
| Kleurnaam | Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | LPDDR5x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagmedia-type | SSD |
| Ondersteunde Memorycards | MicroSD |
| Cardreader | ✓︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 289 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Gewicht | 689 gram |
| Hoogte | 50 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal knoppen | 17 |
| Analoge duim-sticks | ✓︎ |
| Gaming controle functie toetsen | D-pad, Menuknop, View button |
| Gaming controle technologie | Analoog |
| Schouder knopen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schermverhouding | 16:9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie van processor | 3300 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 890M |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor architectuur | AMD 3x Zen 5, 5x Zen 5c |
| Processor Model | Z2 Extreme |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows |
| Operating systeem versie | 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Platform | ASUS ROG Ally |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636195102 |
| Vendorcode | 90NV00H2-M00520 |
| Artikelnr | 791276 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Helldevil666
Eerste review
Geplaatst: 09-01-2026
5 dagen in bezit
Leuk en mooi apparaat
De stores wat je kan linken
besturing net als de xbox
windows kan zowel plus als minpunt zijn
Prijs
updaten, instellen, tweaken, installeren kost tijd
Opslag had meer mogen zijn maar is uitbreidbaar.
Mooi apparaat maar prijzig en je moet veel tweaken. Alleen jammer dat asus/microsoft gekozen heb voor een full hd scherm. Je kan je games wat je op steam, origin etc heb gekocht spelen. Voor de xbox games valt het wat tegen. Voor de rest leuk apparaat.
❮
❯
❮
❯