Je bent nog niet ingelogd
HyperX Pulsefire Fuse zwarte draadloze gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De HyperX Pulsefire Fuse is een draadloze gaming muis die via Bluetooth en RF 2.4GHz verbinding maakt. Met de geavanceerde PixArt PAW 3311 sensor, een maximale DPI van 12000 en polling rate van 1000 Hz biedt deze muis nauwkeurige tracking voor competitieve gaming. Het lichte ontwerp van 64 gram bevordert snelle bewegingen, terwijl de zes programmeerbare knoppen aanpassings mogelijkheden bieden. De muis werkt op batterijen en beschikt over verstelbare LED verlichting voor persoonlijke voorkeur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyperx |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | PixArt PAW 3311 |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 64 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 100 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PAW 3311 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Batterijformaat | AAA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 15 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 158 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Gewicht | 64 gram |
| Hoogte | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-C -> USB-A |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 20 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 300 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurnaam | Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198122802449 |
| Vendorcode | A1KY6AA |
| Artikelnr | 1157447 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯




