Je bent nog niet ingelogd
Apple AirPods Pro 3 USB-C In-ear Draadloos Wit (2025)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
35x
# Apple AirPods Pro 3 USB-C In-ear Draadloos Wit (2025)
Ervaar premium geluid met de Apple AirPods Pro 3, ontworpen voor draadloos comfort. Deze in-ear oordopjes beschikken over actieve ruisonderdrukking voor gerichte luistering, waarbij omgevingsgeluiden effectief worden geminimaliseerd. Met een accuduur van tot 10 uur per lading blijven ze je gedurende de dag gezelschap houden. De Bluetooth-verbinding zorgt voor naadloze connectiviteit met je Apple-apparaten, terwijl de USB-C-oplaadpoort snel en gemakkelijk bijladen mogelijk maakt. Ideaal voor muziekliefhebbers die kwaliteit en gebruiksgemak waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 195950543742 |
| Vendorcode | MFHP4ZM/A |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 10 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 8 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 24 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Apple H2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP57 |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Volumeregeling | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB, Draadloos |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 19,2 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht van linker oordopje | 5,55 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,55 g |
| Hoogte | 30,9 mm |
| Oplaadcassette | 43,99 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 62,2 x 21,8 x 47,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 104 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Modus Transparantie | ✓︎ |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Accessoires inbegrepen in set | 5 maten siliconen oordopjes |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Ruisonderdrukking microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| RF-connectiviteit | ✖︎ |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve audio | ✓︎ |
| Adaptieve EQ | ✓︎ |
| Automatische conversieversterking | ✓︎ |
| BeamForming | ✓︎ |
| Bewegingssensor | ✓︎ |
| Conversatiebewustzijn | ✓︎ |
| Gehoorapparaat | ✓︎ |
| Gehoorbescherming | ✓︎ |
| Gehoortest | ✓︎ |
| Gepersonaliseerde ruimtelijke audio | ✓︎ |
| Gesprekversterker | ✓︎ |
| Hartslag monitor | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS, iPadOS |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connectortype oplaadstation/opbergdoos | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195950543742 |
| Vendorcode | MFHP4ZM/A |
| Artikelnr | 1164085 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

