Je bent nog niet ingelogd
Lian Li 8.8" Universal Screen Mount Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
32x
De Lian Li 8.8" Universal Screen Mount Black is een compacte en robuuste behuizing voor het monteren van een 8.8 inch display met een resolutie van 1920 x 480 pixels. Deze eenvoudig te installeren behuizing heeft een diepte van slechts 73 mm en is via USB aan te sluiten, waardoor deze geschikt is voor diverse toepassingen zoals digitale signage, industriële displays en hobbyprojecten. De compacte afmetingen en universele montage maken deze behuizing een handige oplossing voor uiteenlopende ruimtes en installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 8.8 inch (22.4cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 480 pixels |
| Aansluiting | USB |
| Hoogte | 13 mm |
| Breedte | 237 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4718466020550 |
| Vendorcode | SM088X Black |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 8.8 inch (22.4cm) |
| Paneel Type | IPS |
| Scherm resolutie | 1920 x 480 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Beeldscherm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 237 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Universeel |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466020550 |
| Vendorcode | SM088X Black |
| Artikelnr | 972856 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
netrits
Eerste review
Geplaatst: 23-04-2026
5 dagen in bezit
Mooi schermpje met veel mogelijkheden
overal in/ aan de pc te bevestigen
ook los te gebruiken
veel instelmogelijkheden
makkelijk te personaliseren
mooi schermpje, degelijk gebouwd
kabeltjes aan de korte kant
geen aansluiting aan de achterkant van het scherm
Handig voor het in de gaten houden van diverse temperaturen en andere essentiële gegevens. Ik heb hem aan de zijkant van de kast gemonteerd(zie foto). Usb kabeltje van buiten naar binnen geleid en aangesloten op de usb-hub van mij Lian Li Edge PSU. Kabeltje was maar net lang genoeg. Usb header op het moederbord zat te ver weg. Ik vind het die € 85,00 wel waard.
★★★★★★★★★★
SE1215
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 23-03-2026
5 dagen in bezit
Goed scherm
❮
❯
❮
❯