Je bent nog niet ingelogd
MSI Z890 GAMING PLUS WIFI
Niet leverbaar.
Levertijd: minimaal 10 dagen
❮
❯
❮
❯
52x
Het MSI Z890 GAMING PLUS WIFI is een ATX-moederbord voor Intel Socket 1851-processors met het geavanceerde Z890-chipset. Dit board biedt vier DDR5-geheugenslots met CUDIMM-ondersteuning voor maximale compatibiliteit en prestaties. Het beschikt over één PCI-E 5.0 x16-slot en vier M.2-slots voor snelle opslagopties. Ingebouwde Wi-Fi-connectiviteit zorgt voor draadloze netwerkverbinding. Het stijlvolle zwarte design past in moderne gamingsetups en biedt een solide basis voor krachtige systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel Z890 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 9200 (OC) MHz |
| Supported memory clock speeds | 6400,9200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 304,8 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 8 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 4 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 5000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Killer E5000B |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 4 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 8 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 6 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoeveelheid Thunderbolt ports | 1 |
| Totaal aantal SATA-connectoren | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z890 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 1, Intel Core Ultra Series 2 |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 256 GB |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 4.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377257718 |
| Vendorcode | Z890 GAMING PLUS WIFI |
| Artikelnr | 1148726 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
spiranic
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 25-01-2026
5 dagen in bezit
Goed moederbord
overzichtelijke bios
gave look
geen lan driver voorgeinstalleerd
Sinds een paar dagen geinstalleerd, erg blij mee! Duidelijke bios omgeving. En als extraatje ziet hij er ook erg tof uit in de kast. 1 klein minpuntje, internet werkt niet meteen. Hij heeft eerst de lan driver nodig van de msi website. Als je maar 1 pc hebt zorg dan dat je die eerst op een usb zet.
❮
❯
❮
❯




