Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
25x
Het ASUS PRIME Z890M-PLUS WIFI is een compacte Micro-ATX moederbord met Intel Z890 chipset en Socket 1851, ontworpen voor moderne high-performance builds. Het biedt vier DDR5 geheugenslots met CUDIMM-ondersteuning, één PCI-E 5.0 x16 slot en drie M.2-slots voor snelle opslag. Ingebouwde Wi-Fi zorgt voor draadloze connectiviteit. Met zijn elegante wit-zwarte afwerking combineert dit bord functionaliteit met stijl, ideaal voor gaminers en content creators die een betrouwbare basis zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel Z890 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek 7.1 Surround Sound HD Audio CODEC |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8666 (OC) MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 6 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| Chassis intrusion aansluiting | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek 2.5GbE LAN chip |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 9 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 6 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 192 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 6 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z890 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 2 |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 4.0 x1 | 2 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387755419 |
| Vendorcode | 90MB1J80-M0EAY0 |
| Artikelnr | 1149052 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



