Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte Z890M GAMING X
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
10x
Het Gigabyte Z890M GAMING X is een Micro-ATX moederbord met Intel Socket 1851 en Z890 chipset, ontworpen voor moderne gaming-systemen. Het bord beschikt over 4 DDR5 geheugenslots met CUDIMM-ondersteuning voor maximale prestaties. Met 1 PCI-E 5.0 x16 slot en 3 M.2 slots biedt het uitstekende connectiviteitsopties voor grafische kaarten en snelle opslagapparaten. Het elegant ontwerp in zilver en zwart past in diverse PC-builds. Dit moederbord combineert geavanceerde functies met een compact formaat, ideaal voor gamers die krachtige prestaties zoeken zonder veel ruimte in te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel Z890 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Lithiumgewicht per batterij | 0,07 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Clear CMOS knop | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | CR2032 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8800 MHz |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 12GB, 16GB, 24GB, 32GB, 40GB, 48GB, 64GB |
| Supported memory clock speeds | 5600, 5800, 6000, 6200, 6400, 6600, 6800, 7000, 7200, 7400, 7600, 7800, 7900, 7950, 8000, 8200, 8266, 8400, 8600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Ethernet | ✖︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 4 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 7 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 2 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| Totaal aantal SATA-connectoren | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z890 |
| DirectX versie | 12.0 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator, Temperatuur, Spanning |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 1, Intel Core Ultra Series 2 |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 256 GB |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331865160 |
| Vendorcode | Z890M GAMING X |
| Artikelnr | 1150694 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




