Je bent nog niet ingelogd
ASRock B860I WiFi
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
26x
Het ASRock B860I WiFi is een compact Mini-ITX moederbord met Intel B860 chipset voor Socket 1851 processors. Het biedt twee DDR5 geheugenslots met CUDIMM-ondersteuning voor maximale prestaties. De uitvoering omvat twee M.2-slots voor snelle SSD-opslag, één PCI-E 5.0 x16 slot voor grafische kaarten en geïntegreerde WiFi-connectiviteit. Dit zwarte moederbord is ideaal voor kleine bouwconfiguraties zonder compromissen op functies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel B860 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8933 (OC) MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 1 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 1 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✖︎ |
| USB 2.0 Poorten | 6 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B860 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 1, Intel Core Ultra Series 2 |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711581490321 |
| Vendorcode | 90-MXBQQ0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 1153035 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



