Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte Z890 AORUS MASTER AI TOP
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
13x
Het Gigabyte Z890 AORUS MASTER AI TOP is een premium E-ATX moederbord voor Intel Socket 1851 processors met chipset Z890. Dit platform biedt vier DDR5 geheugenslots met CUDIMM ondersteuning voor maximale geheugenopbrengsten. De uitbreiding omvat twee PCIe 5.0 x16 slots voor grafische kaarten en vier M.2 slots voor snelle SSD-opslag. Ingebouwde Wi-Fi zorgt voor draadloze connectiviteit. Het zwarte design past in moderne systeembouwers. Dit moederbord richt zich op enthusiasten en professionele gebruikers die geavanceerde functionaliteiten en betrouwbare prestaties zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | E-ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel Z890 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | ESS ES9280AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sloten | 2 |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Brackethoogte | Full-Height (FH) |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeltechniek | Gigabyte Turbo Fan |
| Type koeling | Actief |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Extra geleverde power connectors | 2x 8-pin |
| Minimum system power voorraad | 750 W |
| Vermogensverbruik (max) | 295 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Discreet grafische adaptergeheugen | 48 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 864 GB/s |
| Geheugenbus | 384 Bit |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR6 |
| Kloksnelheid geheugen | 18000 MHz |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 9500 (OC) MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Gewicht | 1,27 kg |
| Hoogte | 305 mm |
| Lengte | 293 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✖︎ |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 10000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Marvell AQC113C |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 10 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| DVI-I poorten | 0 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 1 |
| Soort aansluiting | PCI Express x16 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z890 |
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| Form factor moederbord | E-ATX |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 2 |
| CUDA | ✖︎ |
| Grafische processor | Radeon PRO W7900 |
| Grafische processor familie | AMD |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Socket | 1851 |
| Stream processors | 6144 |
| Thermal Design Power (TDP) | 241 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331866006 |
| Vendorcode | Z890 A MASTER AI TOP |
| Artikelnr | 1154545 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




