Je bent nog niet ingelogd
ASRock H810M-X WiFi
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
9x
Het ASRock H810M-X WiFi is een compact Micro-ATX moederbord voor Intel Socket 1851 processors met H810 chipset. Het bord ondersteunt DDR5 geheugen via twee slots en is voorzien van CUDIMM-technologie. Dankzij de ingebouwde Wi-Fi module biedt het draadloze connectiviteit. Met één M.2 slot beschik je over mogelijkheden voor snelle opslaguitbreiding. Het grijzwarte design past in diverse bouwconfiguaties. Dit moederbord combineert essentiële functies in een compact formaat voor hedendaagse systeembuilds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel H810 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | - FCC, CE - ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 6400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 19.3 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 1 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 6 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.0 |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Dragon RTL8125BG, Realtek RTL8125 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 5 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| Lijningang | ✓︎ |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel H810 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 2 |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 4.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711581490659 |
| Vendorcode | 90-MXBS60-A0UAYZ |
| Artikelnr | 1161807 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




