Je bent nog niet ingelogd
MSI MPG B860I EDGE TI WIFI
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
+ Voucher
❮
❯
❮
❯
6x
Het MSI MPG B860I EDGE TI WIFI is een compacte Mini-ITX moederbord op Intel Socket 1851 met B860 chipset. Het bord ondersteunt DDR5-geheugen met 2 slots en is compatibel met CUDIMM-modules. Voorzien van geïntegreerd Wi-Fi voor draadloze connectiviteit. Het moederbord beschikt over één PCI-E 5.0 x16 slot voor grafische kaarten en twee M.2 slots voor snelle opslag. In stijlvol wit afgewerkt, ideaal voor kleine bouwformaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel B860 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ Voucher
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC4080 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Clear CMOS knop | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluiting voor ventilator van voeding | ✓︎ |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 2 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| Chassis intrusion aansluiting | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audioconnector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 5000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Killer E5000B |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Killer Wi-Fi BE1750x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 7 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoeveelheid Thunderbolt ports | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B860 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Soorten RAID | 0, 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 2 |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377350174 |
| Vendorcode | MPG B860I EDGE TI WIFI |
| Artikelnr | 1162282 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG NU TOT $150 GAMESPLANET TEGOED!
Koop 2 of meer geselecteerde MSI producten uit verschillende productseries, plaats voor elk product een review en ontvang een Gamesplanet voucher cadeau tot $150!
Actieperiode: 01-01-2026 t/m 30-06-2026
*Voucher is te claimen via MSI
Actieperiode: 01-01-2026 t/m 30-06-2026
*Voucher is te claimen via MSI
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
+ Voucher
❮
❯
❮
❯



