Je bent nog niet ingelogd
ASRock B860 CHALLENGER WIFI WHITE
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De ASRock B860 CHALLENGER WIFI WHITE is een ATX-moederbord op Intel Socket 1851, uitgerust met het B860-chipset. Het bord biedt vier DDR5-geheugenslots met CUDIMM-ondersteuning voor toekomstige uitbreidingen. Met één PCI-E 5.0 x16-slot en drie M.2-sloten beschikt het over voldoende connectiviteit voor moderne componenten. Ingebouwde Wi-Fi zorgt voor draadloze verbinding, terwijl het strakke witte design aansluit bij eigentijdse bouwkanten. Dit moederbord vormt een solide basis voor budgetbewuste systeembouwers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel B860 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| CUDIMM Support | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | ✓︎ |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8666 (OC) MHz |
| Supported memory clock speeds | 5600, 6800, 4800, 4400, 6533, 8666 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 305 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| M.2 standoff inbegrepen | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal waterpompaansluitingen | 1 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 6 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 9 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 7 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | PCI Express 5.0, M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 8 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 2 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B860 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 2 |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711581494183 |
| Vendorcode | 90-MXBUB0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 1167827 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




