Je bent nog niet ingelogd
GIGABYTE B860M E GEN5 moederbord Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) micro ATX
Niet leverbaar.
Levertijd: minimaal 10 dagen
❮
❯
Het GIGABYTE B860M E GEN5 is een micro-ATX moederbord op basis van het Intel B860-chipset, ontworpen voor Socket 1851-processoren. Dit moederbord biedt moderne connectiviteit met twee DDR5-geheugenslots voor maximale uitbreidbaarheid. Met één PCI-E 5.0 x16-sleuf en twee M.2-slots beschikt het over snelle opslagopties. Het compacte formaat en het grijs-zwarte ontwerp maken het geschikt voor kleinere bouwvormfactoren zonder concessies aan functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1851 |
| Chipset | Intel B860 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4719331879853 |
| Vendorcode | B860M E GEN5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 2.1 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 220 mAh |
| Lithiumgewicht per batterij | 0,07 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | CR2032 |
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8800 MHz |
| Supported memory clock speeds | 8800, 8600, 8400, 8266, 8200, 8000, 7950, 7900, 7800, 7600, 7400, 7200, 7000, 6800, 6600, 6400, 6200, 6000, 5800, 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 215 mm |
| Gewicht | 910 g |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 1 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal waterpompaansluitingen | 2 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| Serial port headers | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 6 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| VGA uit | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B860 |
| DirectX versie | 12.0 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator, Temperatuur, Spanning, Water cooling |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel Core Ultra Series 2 |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Socket | 1851 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 3.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Norton®Internet Security (OEM version) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331879853 |
| Vendorcode | B860M E GEN5 |
| Artikelnr | 1170675 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




