Je bent nog niet ingelogd
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC WHITE Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
78x
De MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC WHITE is een professionele videokaart met 16 GB GDDR7-geheugen en 10752 CUDA cores. Met een maximale GPU-snelheid van 2655 MHz levert deze kaart krachtige prestaties voor gamen en creatieve toepassingen. De kaart ondersteunt DLSS 4-technologie voor verbeterde grafische kwaliteit en framerates. Het witte design van de VENTUS 3X-koelingsoplossing zorgt voor effectieve warmteafvoer en past elegant in moderne systemen. Ideaal voor gamers en professionals die hoge grafische prestaties zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5080 |
| Videogeheugen | 16 GB |
| GPU snelheid (max) | 2655 MHz |
| CUDA cores | 10752 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4711377292542 |
| Vendorcode | GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 1559,00
laatste 90 dagen: 1559,00
1499,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2.5 x |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 10752 |
| TGP | 360 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5080 |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2655 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 16 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 30 GB/s |
| Geheugen interface | 256 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 30 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Overgeklokte (OC) editie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 16-pin |
| Minimale voeding | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 303 mm |
| Hoogte | 49 mm |
| Gewicht | 1,08 kg |
| Breedte | 121 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377292542 |
| Vendorcode | GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X |
| Artikelnr | 1154927 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯



