Je bent nog niet ingelogd
INNO3D GeForce RTX 5060 Low Profile 8GB Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
8x
De INNO3D GeForce RTX 5060 Low Profile 8GB is een compacte grafische kaart geschikt voor beperkte ruimtes. Met 8GB GDDR7 videogeheugen, 3840 CUDA-cores en een maximale GPU-snelheid van 2497 MHz biedt deze kaart uitstekende prestaties voor gaming en professionele toepassingen. De kaart ondersteunt DLSS 4-technologie voor verbeterde grafische kwaliteit en frames. Het lage profiel design maakt integratie in verschillende systemen gemakkelijk, wat deze kaart ideaal maakt voor gebruikers die performance en compactheid combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | INNO3D |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| GPU snelheid (max) | 2497 MHz |
| CUDA cores | 3840 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 8886307702470 |
| Vendorcode | N5060L-08D7-17941616 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 339,00
laatste 90 dagen: 339,00
319,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 2 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 3840 |
| Frequentie van processor | 2280 MHz |
| TGP | 145 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 3 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2497 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 8 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 448 GB/s |
| Geheugen interface | 128 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| NVIDIA Ansel | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 550 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 178 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Breedte | 69 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886307702470 |
| Vendorcode | N5060L-08D7-17941616 |
| Artikelnr | 1166040 |
| Merk | INNO3D |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Harrie De Geweldige..
Eerste review
Geplaatst: 18-03-2026
5 dagen in bezit
Geforce rtx5060 low profile
Prachtige video kaart voor een gave prijs!! Bevalt mij harstikke goed!! Een gave snelheidsdonder in een compacte behuizing..
❮
❯



