Je bent nog niet ingelogd
INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC 8GB Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC is een compacte grafische kaart met 8GB GDDR7-geheugen, ideaal voor gaming en content creation. Met 3840 CUDA cores en een maximale kloksnelheid van 2497 MHz levert deze kaart solide prestaties. De kaart ondersteunt DLSS 4 voor verbeterde grafische kwaliteit en prestaties in ondersteunde spellen. Het Twin X2 OC-design zorgt voor efficiënte koeling met twee ventilators. Deze entry-level GPU combineert moderne ray-tracing en DLSS-technologie in een compacte vorm, geschikt voor 1440p gaming en licht professioneel werk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | INNO3D |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| GPU snelheid (max) | 2497 MHz |
| CUDA cores | 3840 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 8886307702517 |
| Vendorcode | N50602-08D7X-195071N |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 409,00
laatste 90 dagen: 409,00
369,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| SFF-klaar | ✓︎ |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Ventilator diameter | 8,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 3840 |
| Frequentie van processor | 2280 MHz |
| TGP | 145 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2497 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 8 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 448 GB/s |
| Geheugen interface | 128 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Number of pipelines | 2 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | ✓︎ |
| NVIDIA Ansel | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Overgeklokte (OC) editie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 550 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 225 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Breedte | 116 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886307702517 |
| Vendorcode | N50602-08D7X-195071N |
| Artikelnr | 192406 |
| Merk | INNO3D |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



