Je bent nog niet ingelogd
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC 16GB White Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
31x
De INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC 16GB White is een geavanceerde grafische kaart met 4608 CUDA cores en 16GB GDDR7 geheugen. Deze videokaart bereikt maximale snelheden tot 2602 MHz en ondersteunt DLSS 4 voor verbeterde prestaties en visuele kwaliteit. Met zijn witte Twin X2 koelingsysteem biedt het product efficiënte warmteafvoer. De kaart is geschikt voor gaming en professionele toepassingen die hoogwaardige grafische verwerkingskracht vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | INNO3D |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 Ti |
| Videogeheugen | 16 GB |
| GPU snelheid (max) | 2602 MHz |
| CUDA cores | 4608 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 8886307700698 |
| Vendorcode | N506T2-16D7X-191073W |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC 16GB White Videokaart
Graphics Engine:
GeForce RTX 5060 Ti
Bekijk vergelijking
Huidig
INNO3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC White 12GB Videokaart
Graphics Engine:
GeForce RTX 5070
Bekijk vergelijking
€ 659,00
INNO3D GeForce RTX 5070 TWIN X2 OC 12GB Videokaart
Graphics Engine:
GeForce RTX 5070
Bekijk vergelijking
€ 652,90
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit, Zilver |
| SFF-klaar | ✓︎ |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Ventilator diameter | 8,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 4608 |
| Frequentie van processor | 2407 MHz |
| TGP | 180 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 Ti |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2602 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 16 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 448 GB/s |
| Geheugen interface | 128 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Number of pipelines | 4 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | ✓︎ |
| NVIDIA Ansel | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Overgeklokte (OC) editie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 650 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 250 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Breedte | 116 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886307700698 |
| Vendorcode | N506T2-16D7X-191073W |
| Artikelnr | 239585 |
| Merk | INNO3D |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯



