Je bent nog niet ingelogd
ASUS GeForce RTX 5090 ROG-ASTRAL-LC-RTX5090-O32G-GAMING Videokaart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
273x
De ASUS GeForce RTX 5090 ROG-ASTRAL-LC is een high-end videokaart met 32 GB GDDR7-geheugen en 21.760 CUDA-cores. Deze kaart bereikt maximale snelheden tot 2610 MHz en biedt geavanceerde DLSS 4-technologie voor verbeterde gaming- en creatieve prestaties. Met liquid cooling en RGB LED-verlichting combineert deze kaart krachtige specificaties met premium design. Ideaal voor professionele rendering, AI-workloads en next-gen gaming op ultieme instellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5090 |
| Videogeheugen | 32 GB |
| GPU snelheid (max) | 2610 MHz |
| CUDA cores | 21760 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4711387920817 |
| Vendorcode | 90YV0LW2-M0NA00 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2.4 x |
| Aantal ventilatoren | 4 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Koeltechniek | ASUS Axial-tech |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 21760 |
| TGP | 575 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5090 |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2610 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 32 GB |
| Geheugen interface | 512 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 16-pin |
| Minimale voeding | 1000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 288,5 mm, 288.5 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 153.7 mm |
| Radiator breedte | 40 cm |
| Radiator diepte | 6,5 cm |
| Radiator hoogte | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387920817 |
| Vendorcode | 90YV0LW2-M0NA00 |
| Artikelnr | 297348 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯




