Je bent nog niet ingelogd
ASUS GeForce RTX 5060 TI DUAL-RTX5060 Ti-8G Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)

+ 007 FIRST LIGHT
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
5x
De ASUS GeForce RTX 5060 TI DUAL-RTX5060 Ti-8G is een krachtige grafische kaart met 8 GB GDDR7-geheugen, uitgerust met 4608 CUDA cores en een maximale kloksnelheid van 2602 MHz. Deze kaart ondersteunt DLSS 4-technologie voor verbeterde grafische prestaties en efficiëntie. Het compacte design maakt het geschikt voor diverse PC-configuraties. De RTX 5060 Ti biedt goed prestatievermogen voor gamen en creatieve toepassingen in het mid-range segment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 Ti |
| Videogeheugen | 8 GB |
| GPU snelheid (max) | 2602 MHz |
| CUDA cores | 4608 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4711636014182 |
| Vendorcode | 90YV0MP3-M0NA00 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2.5 x |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Low Profile Bracket | ✖︎ |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Koeltechniek | ASUS Axial-tech |
| SFF-klaar | ✓︎ |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 4608 |
| TGP | 180 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 Ti |
| LHR | ✖︎ |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 4 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2602 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 8 GB |
| Geheugen interface | 128 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 550 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 229 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Gewicht | 656 g |
| Breedte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NPU-prestaties tot | 758 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636014182 |
| Vendorcode | 90YV0MP3-M0NA00 |
| Artikelnr | 297414 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten

+ 007 FIRST LIGHT
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯



