Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte Gaming 240 waterkoeler
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
2x
De Gigabyte Gaming 240 waterkoeler is een all-in-one koeloplossing met een 240mm radiator, voorzien van twee 120mm ventilatoren. Het systeem ondersteunt een breed scala aan sockets: Intel 1700 en 1851, evenals AMD AM4 en AM5, waardoor het compatibel is met de meeste huidige en toekomstige processors. Het sleek zwarte ontwerp wordt aangevuld met ARGB LED-verlichting, waarmee je je gaming setup naar wens kan aanpassen via je motherboard. Dit compacte waterkoelingssysteem biedt een effectieve thermische oplossing voor gamers en enthousiaste builders.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Radiator formaat | 240 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 4719331555856 |
| Vendorcode | GP-GIGABYTE GME 240 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte waterblok | 6,6 cm |
| Lengte Slangen | 395 mm |
| Diepte waterblok | 6,6 cm |
| Gewicht | 1,36 kg |
| Hoogte waterblok | 6,3 cm |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Pompbreedte | 6,6 cm |
| Pompdiepte | 6,6 cm |
| Pomphoogte | 6,3 cm |
| Radiator formaat | 240 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CPU-houder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 35.8 dB |
| Lagertechnologie voor pompen | Keramische lager |
| Luchtdruk | 2.73 mm/H2O |
| Luchtverplaatsing (max) | 61,61 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thermal Design Power (TDP) | 300 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Fan Snelheid | 2200 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 13,8 dB |
| Ondersteund aantal fans | 3 |
| Pomp motor snelheid (max) | 4500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331555856 |
| Vendorcode | GP-GIGABYTE GME 240 |
| Artikelnr | 1163866 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



