ARCTIC Liquid Freezer WS360-SP6 waterkoeler
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De ARCTIC Liquid Freezer WS360-SP6 is een all-in-one waterkoeler met een 360mm radiator en drie 120mm ventilatoren. Dit koelsysteem biedt compatibiliteit met meerdere sockettypen waaronder SP3, SP6, TR4, sTR5 en sTRX4, waardoor het geschikt is voor verschillende processorplatformen. Het zwarte ontwerp past goed in moderne computerkasten. Met de drie ventilatoren zorgt het systeem voor effectieve warmteafvoer bij intensief gebruik en gaming.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Antec
Radiator formaat360
SocketSP3, SP6, TR4, sTR5, sTRX4
Aantal Ventilatoren3 x
Fan Diameter120 mm
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
EAN4895265000843
VendorcodeACFRE00201A
Garantie72 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
72 maanden garantie!
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
LED Verlichting ✖︎
Aantal Ventilatoren 3 x
Socket SP3, SP6, sTR5, sTRX4, TR4
Kleur Product Zwart
Materiaal Aluminium
Soort Kit voor vloeistofkoeling
Type lager Vloeistof dynamisch lager (FDB)
Energie
Fan stroom 0,33 A
Fan voltage 12 V
Pomp stroom 350 mA
Pomp voltage 12 V
Gewicht en omvang
Binnendiameter van buis 6 mm
Lengte Slangen 450 mm
Gewicht 2,1 kg
Fan Diameter 120 mm
Radiator formaat 360
Kenmerken
Geschikte locatie Processor
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 77 CFM
Prestatie
Luchtstroom 131 m³/uur
Materiaal vinnen Koper
Luchtdruk 6.90 mm/H2O
Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning✓︎
Technische details
Basis plaat materiaal Koper
PWM Controlled 3-pin/4-pin
Fan Snelheid 3000 RPM
Fan snelheid (min) 600 RPM
Pomp motor snelheid (max) 3000 RPM
Pomp motor snelheid (min) 800 RPM
Slang diameter 1,24 cm
Product informatie
EAN4895265000843
VendorcodeACFRE00201A
Artikelnr1718084
MerkAntec
Garantie72 maanden
Verkrijgbaar sindsMaart 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
9,-
Normaal 14,95
8,-
Normaal 9,90
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
be quiet! Silent Loop 3 360mm waterkoeler
78x