Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Pure Loop 2 360mm waterkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
62x
De be quiet! Pure Loop 2 360mm is een geavanceerde all-in-one waterkoeler die ontworpen is voor krachtige pc-systemen. Met een groot 360mm-radiator, drie 120mm-PWM-ventilatoren en een elegant zwart design biedt deze koeler een effectieve en stille oplossing voor de thermaalbeheer van de belangrijkste processors, ondersteunend voor een breed scala aan moderne socket-typen. De geïntegreerde RGB-verlichting voegt een vleugje stijl toe aan je setup. Voor gebruikers op zoek naar een betrouwbare, efficiënte en stijlvolle waterkoeling is de be quiet! Pure Loop 2 360mm een aantrekkelijke optie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Radiator formaat | 360 |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 4260052190715 |
| Vendorcode | BW019 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Materiaal | Aluminium |
| Pompconnector | 4-pin |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,45 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Ledvoltage | 5 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 5,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte waterblok | 8,3 cm |
| Lengte Slangen | 400 mm |
| Diepte waterblok | 4,2 cm |
| Gewicht | 1,36 kg |
| Hoogte waterblok | 9,45 cm |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Radiator formaat | 360 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 36.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 17,2 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Ventilatorlagertechnologie | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman, UL ECOLOGO |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan Snelheid | 2100 RPM |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Pomp motor snelheid | 5500 RPM |
| Pomp motor snelheid (max) | 5500 RPM |
| Pomp motor snelheid (min) | 4000 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 80000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052190715 |
| Vendorcode | BW019 |
| Artikelnr | 954395 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




