Xilence LiQuRizer LQ360PRO waterkoeler
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Xilence LiQuRizer LQ360PRO is een krachtige all-in-one waterkoeler voor pc's. Met een 360 mm radiator, drie 120 mm ventilatoren en RGB-verlichting biedt deze koeler een effectieve en stijlvolle oplossing voor de thermische uitdagingen van een breed scala aan moderne processorsockets. De Xilence LiQuRizer LQ360PRO is ontworpen om uw systeem koel en stabiel te houden, waarbij het een elegante toevoeging vormt aan uw pc-opstelling.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Xilence
Radiator formaat360
Socket1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5
Aantal Ventilatoren3 x
Fan Diameter120 mm
Kleur ProductZwart
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Verkrijgbaar sindsOktober 2023
EAN4044953503665
VendorcodeXC987
Garantie24 maanden
Toon meer
89,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Varianten
Eigenschap Waarde
LED Verlichting✓︎
Aantal Ventilatoren 3 x
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
RGB Interface ARGB (3 pins)
Materiaal Aluminium, Koper
Pompconnector 3-pin
Soort Alles-in-één vloeistofkoeler
Type lager Keramische lager
Gewicht en omvang
Breedte waterblok 7,2 cm
Lengte Slangen 400 mm
Diepte waterblok 7,2 cm
Hoogte waterblok 5,35 cm
Fan Diameter 120 mm
Radiator formaat 360
Kenmerken
Geschikte locatie Processor
Prestatie
Geluidsproductie max 32.0 dB
Luchtdruk 2.31 mm/H2O
Luchtverplaatsing (max) 77,33 cfm
Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning✓︎
Processor
Thermal Design Power (TDP) 350 W