Je bent nog niet ingelogd
DeepCool Mystique 360 waterkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
152x
De DeepCool Mystique 360 is een krachtige all-in-one waterkoeler die ontworpen is voor een breed scala aan moderne computerprocessors. Met een 360 mm radiator en drie 120 mm ARGB-ventilatoren biedt deze koeler effectieve en stille koeling voor jouw high-end systeem. De Mystique 360 is compatibel met de meest gangbare socket-typen en kan dankzij zijn zwarte kleur en RGB-verlichting mooi geïntegreerd worden in diverse systeemontwerpen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Radiator formaat | 360 |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 6933412728764 |
| Vendorcode | R-LX750-BKDSNMP-G-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Type beeldscherm | TFT-LCD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Kleur Product | Zwart |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Materiaal | Aluminium |
| Pompconnector | 3-pin |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,3 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Led-stroomverbruik (pomp) | 2,45 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Pomp stroom | 350 mA |
| Pomp voltage | 12 V |
| Stroomverbruik pomp | 4,2 W |
| Stroomverbruik ventilatie | 3,6 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte Slangen | 410 mm |
| Gewicht | 1,85 kg |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Pompbreedte | 7,7 cm |
| Pompdiepte | 9,3 cm |
| Pomphoogte | 6,6 cm |
| Radiator formaat | 360 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 72.40 CFM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 36.5 dB |
| Luchtdruk | 4.32 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan Snelheid | 500 ~ 2150 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau pomp | 21 dB |
| Pomp motor snelheid | 3400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412728764 |
| Vendorcode | R-LX750-BKDSNMP-G-1 |
| Artikelnr | 958760 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Ontdek de DeepCool MYSTIQUE 360 - de perfecte all-in-one waterkoeler voor een krachtige en stijlvolle processorkoeler. Met zijn strakke design, ingebouwde LCD-scherm en uitstekende koelmogelijkheden biedt deze waterkoeler de ideale basis voor je gaming- of werkstation. Ervaar een perfecte balans tussen prestatie en design met de DeepCool MYSTIQUE 360.
Toon meer
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
JPL_9280
Eerste review
Geschreven bij: DeepCool MYSTIQUE 240 waterkoeler
Geplaatst: 07-02-2026
9 dagen in bezit
Functionele koeler
Design
Installatiegemak
Goede koeling
Deze waterkoeler aangeschaft ter vervanging van de luchtkoeler. De installatie ging zonder problemen, viel mee zelfs, koelpasta zit al op de lager en kabels zijn goed weg te werken. Het LCD ziet er zeer goed uit, via het software programma van Deepcool kun je kiezen uit verschillende soorten weergaven. Erg tevreden mee, goed product voor een prima prijs!
★★★★★★★★★★
Just_Tech1
Eerste review
Geschreven bij: DeepCool MYSTIQUE 240 waterkoeler
Geplaatst: 08-01-2026
6 dagen in bezit
Eigenlijk een 6 waard
Geweldig. Gewoon geweldig
❮
❯
❮
❯




