Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Strix LC III 240 ARGB waterkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
13x
De ASUS ROG Strix LC III 240 ARGB waterkoeler is een geavanceerd all-in-one koelsysteem voor high-end gaming pc's. Met een 240 mm radiator, twee 120 mm ARGB-ventilatoren en ondersteuning voor de meest recente Intel- en AMD-socketten, biedt deze waterkoeler krachtige en stille koeling voor jouw systeem. De geïntegreerde ARGB-verlichting zorgt voor een indrukwekkende uitstraling, terwijl de robuuste zwarte behuizing past bij de esthetiek van gaming pc's.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Radiator formaat | 240 |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4711387414521 |
| Vendorcode | 90RC00S1-M0UAY0 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldscherm | LCD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Kit voor vloeistofkoeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte waterblok | 7,2 cm |
| Lengte Slangen | 400 mm |
| Diepte waterblok | 7,2 cm |
| Hoogte waterblok | 6,1 cm |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Radiator formaat | 240 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 70.38 CFM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 36.0 dB |
| Luchtdruk | 3.92 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basis plaat materiaal | Koper |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan Snelheid | 800 ~ 2200 RPM |
| Fan snelheid (min) | 800 RPM |
| Pomp motor snelheid (max) | 2800 RPM |
| Pomp motor snelheid (min) | 800 RPM |
| Statische druk ventilator | 3,92 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387414521 |
| Vendorcode | 90RC00S1-M0UAY0 |
| Artikelnr | 959850 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




