Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Light Loop White 360mm waterkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
43x
De be quiet! Light Loop White 360mm waterkoeler is een geavanceerd all-in-one koelsysteem voor high-end CPU's. Met een groot 360mm radiator, drie 120mm fans en RGB-verlichting biedt deze koeler een krachtige en stijlvolle oplossing voor een breed scala aan socket-compatibiliteit, waaronder Intel 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851 en AMD AM4 en AM5. De witte afwerking en ARGB-verlichting maken deze waterkoeler tot een opvallende aanvulling op elke desktopbouw.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Radiator formaat | 360 |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Wit |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4260052191156 |
| Vendorcode | BW023 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA, WEEE |
| Certificering | CE, FCC, UKCA, RoHS, WEEE, Triman |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Materiaal | Aluminium |
| Pompconnector | 4-pin |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,45 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 5,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte waterblok | 9,4 cm |
| Lengte Slangen | 400 mm |
| Diepte waterblok | 8,2 cm |
| Gewicht | 1,48 kg |
| Hoogte waterblok | 7,5 cm |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Radiator formaat | 360 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 62 CFM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 36.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 17,2 dB |
| Luchtstroom | 105,1 m³/uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Ventilatorlagertechnologie | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan Snelheid | 2100 RPM |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Pomp motor snelheid | 2900 RPM |
| Pomp motor snelheid (max) | 2900 RPM |
| Pomp motor snelheid (min) | 1500 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 60000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052191156 |
| Vendorcode | BW023 |
| Artikelnr | 964278 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Ken
Geplaatst: 08-05-2026
5 dagen in bezit
Geweldig!
Snelle levering
Mooi verpakt
Geen schade
Volledig
❮
❯
❮
❯




