Je bent nog niet ingelogd
Phanteks Glacier One 360M25 LCD White waterkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Phanteks Glacier One 360M25 LCD White is een all-in-one waterkoeler met een 360mm radiator, geschikt voor diverse Intel en AMD sockets. Het systeem is voorzien van drie 120mm ventilatoren en beschikt over D-RGB verlichting met LED-display voor visuele customization. De witte afwerking maakt het een stijlvolle keuze voor moderne pc-builds. Met ondersteuning voor populaire sockets zoals 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4 en AM5, biedt deze koeler brede compatibiliteit voor zowel Intel als AMD-processoren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Phanteks |
| Radiator formaat | 360 |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Wit |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | D-RGB |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 886523004219 |
| Vendorcode | PH-GO360M25G2LCD_DWT01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie | 1480 x 720 Pixels |
| Schermgrootte (display) | 145,2 x 70,5 mm |
| Type beeldscherm | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| RGB Interface | D-RGB |
| Materiaal | ABS, Koper |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pomp stroom | 450 mA |
| Pomp voltage | 12 V |
| Stroomverbruik pomp | 3,96 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte Slangen | 400 mm |
| Gewicht | 1,64 kg |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Pompbreedte | 7,45 cm |
| Pompdiepte | 6,8 cm |
| Pomphoogte | 5,11 cm |
| Radiator formaat | 360 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 72.72 CFM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 35.1 dB |
| Luchtdruk | 2.51 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan Snelheid | 350 ~ 2000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 350 RPM |
| Geluidsniveau pomp | 20 dB |
| Pomp motor snelheid (max) | 3100 RPM |
| Slang diameter | 1,25 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886523004219 |
| Vendorcode | PH-GO360M25G2LCD_DWT01 |
| Artikelnr | 995601 |
| Merk | Phanteks |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



