Je bent nog niet ingelogd
Akasa Chipset Cooler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Akasa Chipset Cooler is een compacte luchtkoelingsoplossing speciaal ontworpen voor chipset-koeling. Met een laagbouwontwerp van slechts 13 mm past deze cooler optimaal op moederborden met beperkte ruimte. Het aluminium constructie zorgt voor efficiënte warmteafvoer. De ingebouwde 40 mm ventilator werkt met maximaal 31 dB geluidsproductie, wat een stille werking garandeert. Dit product biedt een praktische koelingsoplossing voor gebruikers die waarde hechten aan stilte en compactheid in hun pc-configuratie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | Onboard |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 40 mm |
| Geluidsproductie max | 31.0 dB |
| Hoogte | 13 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 4710614539228 |
| Vendorcode | AK-210-BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 5000 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 31.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 5 CFM |
| Luchtdruk | 3.28 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 uur |
| Socket | Onboard |
| Grootte fan 1 | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Glijlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,07 A |
| Spanning | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 38 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Gewicht | 38 gram |
| Hoogte | 13 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 40 x 40 x 10,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Chipset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 5400 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710614539228 |
| Vendorcode | AK-210-BK |
| Artikelnr | 1000538 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



